BADILLI OTO SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

Teknolojik açıdan oldukça üst seviyede olan BMW’niz periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası bazı onarım işlemlerine ihtiyaç duyabilir. Bu karmaşık onarım işlemleri için de özel araçların kullanılması gerekir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Badıllı Oto profesyonel bilgi ve deneyimi ile her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır. Servis teknolojilerinde, BMW öncülüğünde başlatılan "Key Reader Sistemi" (otomobilin tüm ihtiyaçlarını anahtardan okuma) uygulanmaktadır. Bununla birlikte zaten CBS, yani ihtiyaca göre bakım sistemi de kullanılmaktadır. CBS, otomobiliniz için sadece gerekli olan bakımın yapılmasını sağlar.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş BMW Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Otomobilinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 no’lu Acil Servis Hattı'nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın Badıllı Oto’ya çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti

Lastik Hizmeti

Badıllı Oto’nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Hasar Hizmetleri

Hasar Hizmetleri

Kaporta/boya hasar onarımı gerektiren durumlarda randevu almadan Şanlıurfa’da bulunan BMW Yetkili Servisimize otomobilinizi getirebilirsiniz.


Badıllı Oto’ya geldiğinizde gerekli kontroller gerçekleştirilerek yapılması gerekli olan işlemler tespit edilir. Eğer sigorta kapsamında gerçekleştirilecek ise ilgili sigorta şirketi ile iletişime geçilerek gerekli onaylar alınır ve size teslimat zamanı konusunda bilgi verilir.


Gerekli hasar onarımları BMW standartlarına uygun olarak anlaşmalı olarak çalışmakta olduğumuz Badıllı Oto Kaporta ve Boya atölyesinde gerçekleştirilir.


Onarımı biten BMW’niz tarafımızdan titizlikle kontrol edildikten sonra temiz bir biçimde size geri teslim edilir.

Aksesuar

Aksesuar

Orijinal BMW Aksesuarları, otomobiliniz için özel olarak tasarlanır ve kusursuz bir görünüm sağlar. Ayrıca otomobiliniz benzersiz ve size özel hale gelir.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Badıllı Oto olarak evinizden veya ofisinizden size uygun olan saatlerde otomobilinizi teslim alarak gerekli işlemleri tamamlıyor ve talep ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen Şanlıurfa’da bulunan servisimizle temasa geçiniz.

Oto Kuaför ve Otomobil Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Otomobil Koruma Sistemleri

Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, BMW’nizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçeneklerini de kapsayan bu hizmet, BMW’nizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

BMW Bakım İşlemleri

BMW Bakım İşlemleri

Badıllı Oto olarak sunduğumuz bakım hizmetlerinin üç ana noktası kalite, verimlilik ve yeniliktir. Amacımız, BMW otomobiliniz için yüksek kalitede servis sunmak ve size benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmaktır.

Service Inclusive

Service Inclusive

Siz Sadece Sürüşe Odaklanın. Gerisini Biz Hallederiz.


BMW Service Inclusive Sistemi, BMW'nizin aldığı hizmetleri bir adım öteye taşır. Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarih oluyor. Önceden satın alınan paket kapsamında, BMW'nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı, dünyanın her yerinde bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW'niz BMW Yetkili Servisleri’nin ve Orijinal BMW Parçaları’nın mükemmel kalitesinden uzak kalmamış olur.

 Joy Card

Joy Card

JOY Card ile birlikteyiz.


Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetleri ve güvene dayalı iş birliği anlayışı JOY card ile pekiştiriliyor. JOY Card başvurusu yaparak servis Devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.


*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.


Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Uzatılmış Garanti Paketi

Uzatılmış Garanti Paketi

Sürüş keyfinizin Devamı için.


Uzatılmış Garanti Paketi, Borusan Otomotiv tarafından Uzatılmış Garanti Paketi ve Servis Belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ticari bir garantidir. Uzatılmış Garanti Paketi, bazı istisnai durumlar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsamaktadır. 5 yaşını ve 100.000 km'yi aşmamış tüm BMW otomobillere sunulmaktadır.

Hasar İşlemleri

Hasar İşlemleri

Detaylı bilgi alın
BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın